صفحه اصلی آگهی ها آرشیو خبر تماس با ما ثبت آگهی رایگان ثبت نام ورود
جستجو
دسته ها

آموزش و پژوهش

آرایش و زیبایی

اتومبیل

استخدام و کاریابی

پذیرایی و مجالس

پزشکی وسلامت

پوشاک ، کیف و کفش

تاسیسات و خدمات ساختمان

سیر و سفر

سکه، طلا ، بدلیجات

صنایع غذایی

صنعت چوب

فناوری اطلاعات

کشاورزی و دامداری

لوازم و اثاثیه

مالی و اداری

خدمات صنعتی

چاپ و تبلیغات و بسته بندی

خدمات حقوقی

املاک

حمل و نقل

بیمه

صنعت پلاستیک

خدمات بازرگانی

خدمات منزل

شما اینجا هستید -->> صنعت چوب -->> تولید و فروش درب چوبی

درب چوبی تادا ، تولید و فروش انواع درب چوبی پیش ساخته

درب چوبی تادا ، تولید و فروش انواع درب چوبی پیش ساخته

صنعت چوب تادا

درب چوبی ، تولید و توزیع انواع درب چوبی ، تولید انواع درب های داخلی و پیش ساخته ، تمام چوب ، ضد آب ، کمد دیواری، لیزری
HDF - HPL - MDF - ABS - CNC - PVC
تولید درب های چوبی با چهارچوب فلزی قفل و یراق نصب شده اماده تحویل

تلفن تماس: ٠٩١٢٨٣٩٣٧۴٨ _٠٢١۵۶٣٢۶٩٢۵

آدرس سایت:

http://tadadoor.ir

آدرس :

کیلومتر ٢۴ جاده ساوه بعد از سه راه نسیم شهر صد متر جلوتر از فرمانداری خ اتحادیه کوچه ثامن پ ٧٨ صنعت چوب تادا برادران نورپور

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دربHDF چيست؟ شيوه توليد درب HDF ، مشخصات دربهاي HDF ، مزاياي دربهاي HDF

اچ دي اف (HDF) نوعي تخته فيبر است که به روش خشک توليد مي شود. چگالي اچ دي اف HDF)) بالاي 800 کيلوگرم بر متر مکعب مي باشد.

 توليد درب هاي منازل مسکوني و آپارتمان ها به يکي از دو روش زير صورت مي گيرد:

1-درب هاي تمام چوب :

که کل درب از چوب ساخته شده است و هيچ فضاي خالي در ميان درب وجود ندارد و يا به عبارت ديگر درب توپر است .

2-دربهاي روکشي:

براي ساخت اين درب ها ابتدا يک کلاف چوبي مستطيل شکل (مانند يک قاب عکس) با توجه به ابعاد درب ساخته مي شود و ورق هاي پيش ساخته اي مانند ورقهاي HPL،ورق هاي HDF و يا ساير ورق ها با توجه به سفارش مشتري بر رو و پشت کلاف پرس خواهد شد البته فضاي خالي ميان درب را يا باشبکه بندي چوبي و يا شبکه بندي هايي مقوايي که شباهت زيادي به لانه زنبور دارند و آن را هاني کامب مي نامند پرمي کنند.استفاده از شبکه بندي ها در فضاي خالي بين رويه هاي درب براي بالابردن مقاومت درب در برابر ضربه وشکنندگي مي باشد.

لازم به ذکر است مي توان از پرکننده هاي ديگري مانند پشم سنگ  يا يونوليت براي پر کردن فضاي خالي بين درب استفاده کرد.که عايق بهتري براي جلوگيري از انتشار صدا و همچنين اتلاف انرژي گرمايي و سرمايي مي باشند.

درب اچ دي اف (HDF) نيز مانند بسياري از درب هاي موجود در بازار جزء دسته درب هاي روکشي مي باشد.به طوري که روکش هاي HDF توسط يک سري توليد کنندگان رويه آماده مي شود و توليد کنندگان درب تنها اين رويه ها را بر روي کلاف چوبي که در مورد آن صحبت کرديم پرس خواهند کرد.

 رويه هاي HDFرا در دو دسته بررسي خواهيم کرد:

الف) رويه هاي HDF به صورت ورق مسطح

اين ورق ها در بازار ايران با ضخامت 3ميلي متر به وفور يافت مي شود اما به طور محدود ورق HDF مسطح با ضخامت 6 ميلي متر نيز وجود دارد.                                         

اما جالب است بدانيد که ورق هاي HDF مورد استفاده در صنعت درب همانطور که گفته شد فيبر مي باشند که  در حين توليد به وسيله غلطک هاي داغ شيارهايي مشابه طرح چوب بر روي سطح  ورق HDFايجاد مي شود و در نهايت در برخي از توليدات کارخانه ها يک آستر سفيد بر روي  ورق HDFپاشيده مي شود که البته اين حالت بيشتر در ورق هاي 3 ميلي متري ديده مي شود.

لازم به ذکر است که ورق هاي MDF با ضخامت هاي مشابه نيز وجود دارد که تفاوت آن با HDF را در نوشتارهاي بخش مقالات سايت مي توانيد بررسي کنيد. 

ورق هاي مسطح هم به طور ساده مورد استفاده قرار مي گيرد هم اينکه مي توان به وسيله دستگاه CNC طرح هاي متنوعي را بر روي آن ايجاد کرد.

اخيرا استفاده از  ورق هاي HDF در صنعت مبلمان منزل و ادارات بسيار مورد استفاده قرار گرفته است خصوصا در توليد ميزهاي جلو مبلي و ميز تلويزيون و... و جايگزيني براي نئوپان ها و MDF هاي روکش چوب شده است.

ب)  ورق هاي HDF قالب گيري شده

در اين روش  خميرHDF را به شکل هاي متنوعي قالب گيري مي کنند و همانند ورق هاي مسطح شيار هاي مشابه رگه هاي چوب بر روي آن وحود دارد.اين ورق ها با ضخامت 3ميلي متر و تقريبا در 8 طرح مختلف در بازار وجود دارد.